EGZOTIKA ir lielākais specializētais riepu tirdzniecības tīkls Lietuvā ar 12 tirdzniecības vietām valsts lielākajās pilsētās, gada laikā tiek pārdots vairāk nekā 150 000 riepu.

Uzņēmumā strādā ap 150 darbinieku, vairumam no tiem ir vairāk nekā 15 gadu pieredze riepu tirdzniecībā. EGZOTIKA riepu speciālisti arvien piedalās dažādās kvalifikācijas apmācībās, tāpēc vienmēr sniegs klientam nepieciešamāko un profesionālāko palīdzību, izvēloties tieši viņa vajadzībām atbilstošas riepas. Kvalitatīvus montāžas pakalpojumus nodrošina modernākā un jaunākā montāžas iekārta, jo uzņēmums koncentrē darbību galvenokārt uz riepu tirdzniecību un montāžu, ilggadējā pieredze ļauj klientus apkalpot ātri un profesionāli.

Uzņēmuma īpašnieks Roks Lipeiķis (Rokas Lipeikis) Latvijas un Lietuvas rallija meistars, EGZOTIKA rallija komandas sastāvā izcīnījis vairāk nekā 10 rallija čempiona titulu. Šie sasniegumi rāda, ka mēs zinām, ko nozīmē labas riepas, kvalitatīvs un uzticams serviss un augstākā līmeņa profesionalitāte.

     

Jūsu grozā ir 0 prece(-es)
Kopā preces: 0
Ietaupāt: 0 €
Summa samaksai: €

 
Viļņa Kauņa Klaipēda Šauļi Panevēža Alīta Telši Mažeiķi Utena